Plan wycieczek 10.2020

Plan wycieczek zorganizowanych przez Fundację „Jagiełło”
                                                          w październiku 2020r.

11 niedziela       zwiedzamy lotnisko Lublinek z przewodnikiem. Spotykamy się o godz.15.00, max ilość osób 15, czas zwiedzania ok.1.5h, bilet wstępu 10zł

18 niedziela

W związku z badaniami przewodnika o podejrzanie wirusa i koniecznością noszenia maseczek na otwartej przestrzeni ( mamy wiele rezygnacji ze zwiedzania) zmuszeni jesteśmy przełożyć zwiedzanie w dniu 18 bm. na inny termin.

spotykamy się o godz. 10.00 na ul. Zagajnikowej r/g Brackiej, zwiedzamy Cmentarz Żydowski wejście od ul.Zmiennej, Stację Radegast i Kuźnię Romów. Czas zwiedzania ok.4h ( z przewodnikiem). Max 20 0sób, bilet 15zł. Część trasy pokonamy komunikacją miejską (MPK) proszę o zaopatrzenie się w 1-2 bilety.

22 czwartek
        zwiedzamy Muzeum Farmacji przy Pl.Wolności 2, zbiórka godz.10.00, ilość osób 10, czas zwiedzania ok 1h, bilet 5zł w tym opłata za przewodnika

24sobota25 niedziela           Wybieramy się do Drzewicy, zakwaterowanie  na terenie kampingu „Nad Drzewiczką”, pokoje 2-3 osobowe, Cena noclegu 60zł od  osoby ( w pokoju-aneks kuchenny, łazienki),  kajak 2 os koszt wynającia-60zł, koszt  miejsca w autobusie-powrót ze spływu 20zł.
Wyżywienie we własnym zakresie. Dojazd samochodem lub PKS w sobotę o 10.50 z Ł/Fabrycznej do Opoczna (12.26) z Opoczna 13.14 w Drzewicy 13.46. Powrót PKP z Opoczna (25.10)  o godz. 16.50 w Ł/Widzew 18.40. W programie min. spotkanie z Seniorami   z Drzewicy i Opoczna, zwiedzanie toru kajakowego, ognisko i pieczenie kiełbasek. Zapisy do 15 października br.

UWAGA !!!!!!!!! Na wszystkie wycieczki ilość miejsc ograniczona ze względów zdrowotnych, obowiązują maseczki!. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń tel. 660 216 049 ( nie smsy).. Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat odliczoną kwotą.

UWAGI. Osoby zainteresowane zapoznaniem się z repertuarem łódzkich teatrów i ewentualnym zakupieniem biletów  proszę o kontakt z Panią Haliną tel.602 571 632  we wtorki i środy w godz. 8-14 z podaniem; jestem z fundacji „Jagiełło”.

Miłego pobytu w sympatycznym gronie
                                                                                              Prezes Zarządu
                                                                                         Andrzej   Gawroński